İLGİLENDİĞİNİZ PROJEYİ SEÇİN

UZMANLARIMIZ SORULARINIZI YANITLASIN

HABERLER

ONDÖRTÜÇ PENDİK’TE YÜZDE 10 PEŞİN 84 AY 0 FAİZLE
Pendik’te yükselen Ondörtüç Pendik projesinde yüzde 10 peşin 84 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor. Teslime sadece 2 ay kalan projede ayda 2 bin 860 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alan Ondörtüç Pendik projesinde fiyatları 251 bin TL’den başlıyor.

Emlakkulisi.com ev sahipliğinde gerçekleşen 8. Konutta Satış ve Pazarlama Buluşmaları kapsamında konuşan İnsay Yapı Serdar Yılmaz konutlara olan ihtiyaçtan ve bunun piyasaya yansımalarından bahsetti…

Bunun dışında ciddi bir ihtiyaç var. İşin güzel tarafı insanlar bu konuda bilinçlendi. Yeni projelere bir talep olacaktır. İhtiyacın talebe dönmesi önemli. Ne kadar talebe dönecek en önemli soru bu. Alınabilir satılabilir konutlar… Tabii ciddi bir arsa fiyatlamasında dengesizlik var. Bugün kat karşılığı oranlara baktığımızda satılır arsa fiyatlarıyla çok farklı değerler görüyoruz. Bu değerlerin önümüzdeki dönemde biraz düzeltmeye gideceğini düşünüyorum. Bugün arsa alarak çok verimli yatırımlar yapılması mümkün. Kat karşılığı projelere yatırım yapmaktan ziyade aynı bölgelerde konutlar alıp daireler alıp arsalar almak çok daha iyi görünüyor. Bu tip düzeltmeler olacak. Piyasanın önü açık, zaman zaman bu tip düzeltmeler olur. İhtiyaç olduğu sürece piyasa talebi yaratacaktır.

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe yeni bir vizyon kazandırmak için 21 yıl önce harekete geçen İnsay Yapı, kentsel dönüşüme de giriyor.

Geçmişi Kolsuzlar Group’un kendi arazileri üzerinde depo, fabrika, plaza ve konut projeleri geliştirmeye dayanan İnsay Yapı, 2011 yılında faaliyetlerini tek çatı altında toplayarak taahhüt işlerinin yanısıra markalı konut üretimine de geçti. Gayrimenkul satın alınmasının yanı sıra kat karşılığı veya hasılat paylaşımı yöntemi ile markalı konut projeleri geliştiren İnsay Yapı, Emlak Konut GYO’nun düzenlediği arsa ihalelerinde de yüksek teklifler sundu.
Geliştirdiği ofis, sanayi ve ticari taahhüt işlerinin yanı sıra markalı projelerde de yer almak isteyen İnsay Yapı, kısa sürede titiz çalışmasını faydasını gördü. Firma, Ankara ve İstanbul’da birbirinden seçkin lüks konut projeleri üretiyor.

İstanbul’un bir çok ilçesinde hız kazanan kentsel dönüşüm projeleri kapsamında İnsay Yapı da farklı ilçelerde kentsel dönüşüm atağına kalktı. İnsay Yapı, özellikle Ataşehir’de farklı adalarda birden fazla projenin çalışmalarını yürütüyor.
İnsay Yapı, İstanbul Yenisahra’da 18 bin m2 ve 14 bin m2 üzerine yapmayı planladığı konut ve ticari alanlara sahip karma projeler için arsa sahipleri ile düzenlediği bir yemekte biraraya geldi ve bölge halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı.