İnsay Yapı'dan Kentsel Dönüşüm Atağı

İnsay Yapı'dan Kentsel Dönüşüm Atağı

İstanbul'un bir çok ilçesinde hız kazanan kentsel dönüşüm projeleri kapsamında İnsay Yapı da farklı ilçelerde kentsel dönüşüm atağına kalktı. İnsay Yapı, özellikle Ataşehir’de farklı adalarda birden fazla projenin çalışmalarını yürütüyor. İnsay Yapı, İstanbul Yenisahra’da 18 bin m2 ve 14 bin m2 üzerine yapmayı planladığı konut ve ticari alanlara sahip karma projeler için arsa sahipleri ile düzenlediği bir yemekte biraraya geldi ve bölge halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Barbaros Mahallesi sınırları içinde yürütülmekte olan proje, Sahan Restaurant'ta düzenlenen görkemli bir toplantıyla arsa sahiplerine tanıtıldı.
Tanıtılan her iki projenin de mimari özellikleri bakımından oldukça iddialı olduğunu belirtmekte fayda var.

İşte İnsay Yapı Genel Müdürü Vekalat Kaba’nın konuşmasından satır başları:
İnsay Yapı, 1994 yılından bu yana İhsan Boya ve Kolsuzlar Kimya başta olmak üzere farklı marka ve firmaları bünyesinde bulunduran güçlü bir grubun üyesidir, Türkiye'nin bir çok şehrinde hayata geçirdiği eserleri ve sürdürmekte olduğu çok boyutlu projeleriyle tanınan ve güven duyulan bir grubun halkasıdır.

Kolsuzlar Kimya'nın gücü ve güvenilirliğinin hamiliğinde ülkemizin yanısıra uluslararası alanda da kendini ispatlamış çözüm ortaklarıyla sinerji içinde çalışarak trendleri belirleyen bir imar devi olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerlemektedir. Kentsel dönüşüm projeleriyle İstanbul’un çehresi değişirken, Yeni sahra bölgesine birlikte güzel bir eseri beraber yapmak için toplanmış bulunuyoruz. Çarpık kentleşme ve deprem tehdidiyle başa çıkmak zorunda olan İstanbul başta olmak üzere bütün illerde; daha güvenli, daha değerli, daha yaşanabilir yaşam mekanları üretmek bir zorunluluk haline gelmiştir.
Depremin vereceği can kayıplarını önlemek için üzerimize düşen vazifeyi birey, toplum ve devlet olarak beraberce elle yapmak zorundayız. Devlet üzerine düşen görevi yapmak için elleri sıvadı. Bizlerde üzerimize düşen görevleri bir an önce yapmalıyız ki, Depreme dayanıklı, konforlu, kaliteli bir yaşama adımlarımızı atalım.


Kaynak: http://www.yapiplatformu.com/guncel-haberler/insay-yapidan-kentsel-donusum-atagi-1354.html

Geri Dön