Ondörtüç Pendik'te geri sayım...

Ondörtüç Pendik'te geri sayım...

İnsay Yapı, Pendik’te inşa ettiği Ondörtüç Pendik’in kaba inşaatını tamamlayarak, ince detay işleri için kolları sıvadı. Daire fiyatlarının 228 bin TL’den başladığı projede, hiç peşinat ödemeden 24 ay taksitle ev sahibi olunabildiği gibi, projeden banka kredisiyle ev sahibi olmak isteyenlere ise yüzde 5 artı yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

İnsay Yapı tarafından Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik’te,  inşaat çalışmaları devam ediyor. 2018’in Haziran ayında teslim edilecek olan projenin kaba inşaatı tamamlanırken, ince yapı işleri için çalışmalara başlandı. 9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik, 241 daire ve 23 ticari birimden oluşuyor. 3 tip konut seçeneğinin bulunduğu projede, 1+1 dairelerin fiyatları 228 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 296 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 440 bin TL’den alıcı buluyor.“Pendik’e yatırım yapan kazanacak”

Projeyi hızlı yürütülen çalışmalar sayesinde zamanından önce teslim edebileceklerini ifade eden İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Pendik bölgesinin avantajlarına değinerek şöyle konuştu: “Bölge, son bir kaç yıl içinde büyük gelişme kaydetti. Ulaşımda büyük reformlara imza atan Pendik, TEM çıkışı ve üçüncü köprü bağlantılarıyla yatırımcısının yüzünü güldürdü. Bugün Pendik'e yatırım yapan, yarın çok daha fazla kazanacak”

Ödeme kolaylığı sunuldu

Kişiye özel ödeme imkânlarının sunulduğu projede, hiç peşinat ödemeden 24 ay taksitle ev sahibi olunabildiği gibi banka kredisiyle ev sahibi olmak isteyenlere de yüzde 5 artı yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı Ondörtüç Pendik’te; yüzme havuzu, kapalı otopark, spor ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafeterya alanı bulunuyor. Her daireye depo imkânı verilen projede, ayrıca mağaza ve restoranlar da yer alacak. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.


Kaynak: http://www.emlakrotasi.com/haber/konut-projeleri/ondortuc-pendikte-geri-sayim

Geri Dön